1218/48
Julius Exner, efter, 19. årh.
“En gondol”. Usigneret. Olie på lærred monteret på træ. 36×30.
Det originale værk hænger på Statens Museum For Kunst.
Minimale krakeleringer.
Ældre malerier og antikviteter, 30. april 2012
Vurdering
Hammerslag
25 bud