12040/163
Dansk biedermeier ramme, fineret med af lys mahogni. 19. årh. Lysmål 48×43. Rammemål 60×55.
Finér med ridser og skrammer. Øverste kant med huller efter gl. ophæng.
Kunst, antikviteter & design, 1. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag