12040/​163

Dansk biedermeier ramme, fineret med af lys mahogni. 19. årh. Lysmål 48×43. Rammemål 60×55.

Finér med ridser og skrammer. Øverste kant med huller efter gl. ophæng.

Kunst, antikviteter & design, 1. oktober 2020

Vur­dering

800–1.000 DKK

Hammerslag