1927/571
Bertil Sjøberg (f. 1914, d. 1999)
Komposition. Sign. Sjøberg 87. Olie på lærred. 90×117.
Original stand.
Moderne kunst og design, 2. juli 2019
Vurdering
Hammerslag
10 bud