2104/215
Ubekendt maler, 20. årh.
Opstilling med en papirspose pærer og æbler på et bord. Sign. Inger Theen? 1930. Olie på lærred. 22×39,5.
Enkelte minimale retoucheringer. Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
14 bud