Foto endnu ikke klar
891/123
Anne-Louis Girodet de Roussy-Trioson, stil, 19. årh.
Aurora. Usigneret. Olie på lærred. 63×50.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: fine-art@bruun-rasmussen.dk
Malerier og tegninger, 26. november 2019
Vurdering
Hammerslag