1925/​1536

Elefanttårn. Figur af udskåret, patineret hardwood. Bali, 20. årh. H. 138.

Enkelte mindre tørhedsrevner. Almindelig brugsslitage.

Varia, 20. juni 2019

Vur­dering

2.500 DKK

Hammerslag