1925/1536
Elefanttårn. Figur af udskåret, patineret hardwood. Bali, 20. årh. H. 138.
Enkelte mindre tørhedsrevner. Almindelig brugsslitage.
Varia, 20. juni 2019
Vurdering
Hammerslag