12118/120
Diamantring af sterlingsølv prydet med talrige enkeltslebne diamanter. Front ca. 9×11,5 mm. Str. 56.
En løs diamanter medfølger.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Fire diamanter mangler og en løs diamant medfølger.
Kunst, antikviteter & design, 6. maj 2021
Vurdering
Hammerslag