2415/236
Fem par stager af messing, balusterformede stammer på rundt fodstykke. 18–19. årh. H. 15,5–20 cm. (10)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 8. april 2024
Vurdering
Hammerslag