2439/1590
To Heiberg lamper af hvidlig opaline glas, facetterede, og montering af messing. 19/20. årh. H. ekskl. montering ca. 58 cm. (2)
Proveniens: ”Danske Banks gamle hovedsæde” Antikviteter, kunst og design hidrørende Erichsens Palæ og andre historiske bygninger i Holmens Kanal.
Dette emne handles i fuldmoms
Stand
Aldersrelaterede spor.
Eftersyn
I
Lyngby
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
8 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
99716 | ||
847165 | ||
99716 (Autobud) | ||
847165 | ||
99716 (Autobud) | ||
808896 | ||
99716 | ||
808896 |
Levering
Levering i USA fra
Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.