12107/311
Parker
To fyldepenne samt stiftblyant af sort resin med forgyldte detaljer. (3)
Æsker medfølger.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 18. februar 2021
Vurdering
Hammerslag