Victor Qvistorff (f. Aarhus 1882, d. København 1953)
Marine med to dampskibe. Sign. V. Qvistorff 1946. Olie på træ. 26×31.
Mindre krakeleringer. Enkelte minimale afskalninger i øverste venstre hjørne.
11 bud
1131223 | ||
840746 | ||
1131223 (Autobud) | ||
840746 | ||
1131223 | ||
804992 (Autobud) | ||
1131223 | ||
804992 (Autobud) | ||
1131223 | ||
804992 | ||
1122324 |