893/​202

Stort svensk rokoko spejl i ramme af forgyldt træ, udskåret med gennembrudte rocailler og bladværk, ramme med spejlkant. 18. årh.s midte. H. 153. B. 67.

Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: furniture@bruun-rasmussen.dk

Møbler, tæpper og varia , 26. februar 2020

Vur­dering

40.000 DKK

Hammerslag