2109/​766

Dansk design

Tre pendler af kobber og sort metal, ophæng af teak. Udført 1970'erne.

Alders- og brugspatina, herunder ridser og mærker. En skrue mangler. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Moderne kunst og design, 2. marts 2021

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

270 DKK

270 DKK
260 DKK
250 DKK