12304/140
Niels Reumert (f. Hellerup 1949)
Komposition. Sign. Niels Reumert 89. Litografi nr. 36/180. Bladmål 37×56. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 26. januar 2023
Vurdering
Hammerslag