2438/24
Et par store franske lampetter af forgyldt bronze, hver med tre lysarme. Louis XVI form, 20. årh. H. 69. B. 44. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 16. september 2024
Vurdering
Hammerslag