2004/​360

Engelsk chatol af mahogni indlagt med intarsia, front med skriveklap og fire skuffer. Regency form. 20. årh. H. 102. B. 76. D. 44.

Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Falmet. Nøgle medfølger ikke.

Ældre malerier, møbler og varia, 20. januar 2020

Vur­dering

1.000–1.500 DKK

Hammerslag

340 DKK

340 DKK
320 DKK
300 DKK
290 DKK
280 DKK
270 DKK
260 DKK
250 DKK