2039/105
Et par jugend stil lysestager af forsølvet metal, stamme i form af kvinde holdende to lysarme. 20. årh. H. 46 cm. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 21. september 2020
Vurdering
Hammerslag
26 bud