12005/122
Mogens Balle (f. København 1921, d. Asmindrup 1988)
Komposition. Sign. Balle. Litografi i farver. Rammemål 51×36.
Kunst, antikviteter & design, 30. januar 2020
Vurdering
Hammerslag
15 bud