1336/1691
Eterna dobbeltkapslet herrelommeur og damelommeur af 14 kt. guld. Diam. 5 og 3. Vægt inkl. værk 90 gr. Samt Elgin dobbeltkapslet herrelommeur med kæde af gulddoublé. 20. årh. (3)
Der garanteres ikke for funktionaliteten. Mindre buler, ridser og mærker.
Varia, 5. september 2013
Vurdering
Hammerslag
19 bud