2312/254
Ubekendt maler, ca. 1900
Landskab med blomstrende æbletræ. Sign. Reinhard. Olie på lærred. 81×120.
Behov for let overfladerensning. Retoucheringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. marts 2023
Vurdering
Hammerslag