2132/38
Konsolbord af mahogni, rigt prydet med skæringer i form af blomster og vase, sarg med skuffer. Adam-stil. 19. årh. H. 79. B. 124. D. 46.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 9. august 2021
Vurdering
Hammerslag
24 bud