2418/108
Plakette og bordlampe af muslingeskal, udskåret med mytologiske scener. Den ene sign. Albazier. 19.-20. årh. H. 22. B. 19. Bordlampe H. 19. (2)
Naturligt afslag? ved øverste kant. Stand medfølger ikke. Bordlampe med mellemrum ved samling. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Vurdering
Hammerslag
17 bud