2418/​108

Plakette og bordlampe af muslingeskal, udskåret med mytologiske scener. Den ene sign. Albazier. 19.-20. årh. H. 22. B. 19. Bordlampe H. 19. (2)

Naturligt afslag? ved øverste kant. Stand medfølger ikke. Bordlampe med mellemrum ved samling. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.850 DKK

17 bud

(Autobud) 1.850 DKK
1.800 DKK
(Autobud) 850 DKK
800 DKK
(Autobud) 750 DKK
700 DKK
(Autobud) 650 DKK
600 DKK
(Autobud) 550 DKK
500 DKK
(Autobud) 480 DKK
460 DKK
(Autobud) 440 DKK
420 DKK
(Autobud) 400 DKK
380 DKK
360 DKK