2025/6002
Ubekendt kunstner, 19. årh.
“Christian IX”. Portrætbuste af gips. Utydeligt sign. og dateret 1888. H. 71.
Dette emne handles i fuldmoms
Fremstår med alders- og brugsslitage. Afslag.
100-året for genforeningen, 15. juni 2020
Vurdering
Hammerslag
25 bud