2433/747
Ubekendt kunstner
Uden titel. Utydelig sign. Granit på base. H. inkl. base 19. B. 22. D. 11.
Almindelig patina. Herunder ridser og mærker.
Vurdering
Hammerslag
11 bud
873542 | ||
857100 (Autobud) | ||
873542 | ||
857100 | ||
873542 | ||
274905 (Autobud) | ||
873542 | ||
274905 (Autobud) | ||
873542 | ||
274905 | ||
576 |