1721/1603
Et sæt på 12 glasbakker af sølv. 20. årh. Vægt ca. 380 gr. Diam. 9,5. (12)
Dette emne handles i fuldmoms
Mindre brugspatina, herunder ridser og mærker.
Varia, 25. maj 2017
Vurdering
Hammerslag