12008/164
Dansk design
Otte stabelbare reolmoduler af eg. Hver modul måler H. 62. B. 79. D. 23. (8)
Brugsslitage, ridser, mærker og finer afslag.
Kunst, antikviteter & design, 20. februar 2020
Vurdering
Hammerslag