12008/​164

Dansk design

Otte stabelbare reolmoduler af eg. Hver modul måler H. 62. B. 79. D. 23. (8)

Brugsslitage, ridser, mærker og finer afslag.

Kunst, antikviteter & design, 20. februar 2020

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

1.750 DKK

(Autobud) 1.750 DKK
1.700 DKK
1.500 DKK