12304/​144

Fransk skrivebord af nøddetræ. Delvis 18. årh.s slutning, underdel antalig senere. H. 72. L. 106. D. 60 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker.

Kunst, antikviteter & design, 26. januar 2023

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag