12304/144
Fransk skrivebord af nøddetræ. Delvis 18. årh.s slutning, underdel antalig senere. H. 72. L. 106. D. 60 cm.
Brugsslitage, ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 26. januar 2023
Vurdering
Hammerslag