2041/​9112

Et par store franske torcherer af forgyldt træ. 19. årh. H. 145. (2)

Proveniens: Avening Court, Gloucestershire.

Ridser og mærker. Brugsslitage.

Selected, 5. oktober 2020

Vur­dering

10.000–15.000 DKK

Hammerslag

7.000 DKK

7.000 DKK