2041/9112
Et par store franske torcherer af forgyldt træ. 19. årh. H. 145. (2)
Proveniens: Avening Court, Gloucestershire.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Selected, 5. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag