2425/​77

Stort langbord/arbejdsbord af delvis original bemaling. 19 årh.s slutning. H. 81. L. 210. B. 71.

Ridser og mærker. Brugsslitage.

Vur­dering

12.000 DKK

Hammerslag

8.000 DKK

8.000 DKK