1803/1595
Russisk firdelt ikon på forgyldt baggrund, Kristsus og helgener. 19. årh.s slutning. 31×26,5.
Ridser og mærker.
Varia, 18. januar 2018
Vurdering
Hammerslag
Ridser og mærker.
Varia, 18. januar 2018