1803/​1595

Russisk firdelt ikon på forgyldt baggrund, Kristsus og helgener. 19. årh.s slutning. 31×26,5.

Ridser og mærker.

Varia, 18. januar 2018

Vur­dering

8.000 DKK

Hammerslag