2427/​832

Ellen Krause (f. Fredericia 1905, d. 1990)

“Rosenbuket”. 1978. Sign. Krause. Olie på lærred. 51×66.

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

1.650 DKK

16 bud

863756 1.650 DKK
232847 (Autobud) 1.600 DKK
863756 1.600 DKK
232847 (Autobud) 1.550 DKK
863756 1.500 DKK
232847 1.450 DKK
863756 1.400 DKK
272006 (Autobud) 1.350 DKK
863756 1.350 DKK
272006 (Autobud) 1.300 DKK
863756 1.250 DKK
272006 (Autobud) 1.200 DKK
863756 1.150 DKK
272006 (Autobud) 1.100 DKK
863756 1.050 DKK
272006 1.000 DKK