2427/832
Ellen Krause (f. Fredericia 1905, d. 1990)
“Rosenbuket”. 1978. Sign. Krause. Olie på lærred. 51×66.
Vurdering
Hammerslag
16 bud
863756 | ||
232847 (Autobud) | ||
863756 | ||
232847 (Autobud) | ||
863756 | ||
232847 | ||
863756 | ||
272006 (Autobud) | ||
863756 | ||
272006 (Autobud) | ||
863756 | ||
272006 (Autobud) | ||
863756 | ||
272006 (Autobud) | ||
863756 | ||
272006 |