I. L. Jensen, skole, 19. årh. (f. København 1800, d. sst. 1856)
En hvid rose. Usigneret. Olie på mahogni. 21×15.
Krakeleringer og enkelte minimale afskalninger. Behov for let overfladerensning.
981679 |