11904/​23

Fransk konsolur af forgyldt bronze støbt med rocailler og bladværk, på urhus siddende pige, urskive med romertal. 19. årh.s slutning. H. 35. B. 24.

Kunst, antikviteter & design, 26. januar 2019

Vur­dering

1.200–1.500 DKK

Hammerslag