2142/715
Dansk snedkermester
Skab af massiv mahogni. Front med to døre med messinggreb. Indvendig med hylder. H. 86. B. 129. D. 48.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og hak.
Auktion
Moderne kunst og design, 19. oktober 2021
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt