2441/214
Årsskeer af forgyldt sterlingsølv med emaljearbejde, Georg Jensen 1972–1983. Vægt 544 g. (12)
Seller informs: Brugsspor på 1976 og på 1977 er der afskalninger af guldet. Resten ser umiddelbart ok ud
Vurdering
18 bud
891280 (Autobud) | ||
818571 | ||
891280 (Autobud) | ||
1083952 | ||
891280 (Autobud) | ||
1083952 | ||
891280 | ||
899542 (Autobud) | ||
1083952 | ||
899542 (Autobud) | ||
1083952 | ||
899542 (Autobud) | ||
1083952 | ||
899542 (Autobud) | ||
1083952 | ||
899542 (Autobud) | ||
1083952 | ||
899542 |