2014/85
Nederlandsk maler, 17. - 18. årh.
Marine med nederlandske og engelske sejlskibe. Usigneret. Olie på træ. 27×38.
Retoucheringer. Minimale krakeleringer. Behov for rensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 30. marts 2020
Vurdering
Hammerslag