2125/707
Helge Holmskov (f. Sakskøbing 1912, d. Dragstrup 1982)
Legende børn. Sign. HH 54. Skulptur af gips. H. 26. L. 24.
Lidt ridser og håndteringsmærker.
Moderne kunst og design, 22. juni 2021
Vurdering
Hammerslag