2433/​629

Bordlampe af patineret diskometal, rundt korpus med kanneleringer. Stemplet monogram Just A. Dessin 1632. H. ekskl. monting. 20.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten. Skærmholder let trykket.

Vur­dering

4.000–6.000 DKK

Hammerslag

11.500 DKK

25 bud

853141 (Autobud) 11.500 DKK
1064555 11.000 DKK
853141 (Autobud) 10.500 DKK
859022 10.000 DKK
853141 (Autobud) 9.500 DKK
1064555 9.000 DKK
853141 (Autobud) 8.500 DKK
859022 8.000 DKK
853141 (Autobud) 7.500 DKK
508374 7.000 DKK
853141 (Autobud) 6.500 DKK
508374 6.000 DKK
853141 (Autobud) 5.500 DKK
508374 5.000 DKK
853141 (Autobud) 4.800 DKK
508374 4.600 DKK
853141 4.400 DKK
508374 (Autobud) 4.200 DKK
853141 4.000 DKK
508374 (Autobud) 3.000 DKK
1024485 2.900 DKK
508374 2.800 DKK
1024485 2.700 DKK
508374 2.600 DKK
800608 2.500 DKK