12040/​83

Per Kirkeby (f. København 1938, d. sst. 2018)

Tre kompositioner. Usign. Litografier. Trykt hos Brøndums Grafiske Værksted. 1998. Lysmål 15×11. Rammemål 33×24. (3)

Enkelte ubetydelige gennemgående lige buk vertikalt på to af trykke, bemærkes ikke.

Kunst, antikviteter & design, 1. oktober 2020

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

650 DKK

650 DKK
600 DKK
550 DKK
500 DKK