12038/83
Albert Emiel (f. 1919)
Figurer i landskab. Sign. Albert Emiel. Olie på Masonit. I ottekantet træramme. Lysmål diam. 51,5. Rammemål diam. 78.
God Stand.
Kunst, antikviteter & design, 17. september 2020
Vurdering
Hammerslag