2440/538
Ken Zier (f. Århus 1968)
“Lun weekend i august...”, 2005. Sign. betitlet og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 115×115. Uindrammet.
God stand. Rettelse 20.09.24: Mindre håndteringsmærker.
Vurdering
13 bud
1166646 | ||
936394 | ||
843788 (Autobud) | ||
936394 | ||
843788 (Autobud) | ||
856738 | ||
843788 (Autobud) | ||
856738 | ||
843788 (Autobud) | ||
920866 | ||
843788 (Autobud) | ||
1161390 | ||
843788 |