2415/102
Et par spanske stager af patineret messing, balusterfornede stammer på firkantede baser opsat på fødder. 18. årh. H. 20 og 20,5. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre skævheder.
Ældre malerier, møbler og varia, 8. april 2024
Vurdering
Hammerslag