2021/​62

To ampler af patineret messing med kupler af klart glas. 20. årh.s begyndelse. H. 32. Diam. 15. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Ældre malerier, møbler og varia, 18. maj 2020

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

2.100 DKK

2.100 DKK
(Autobud) 2.000 DKK
1.950 DKK
(Autobud) 1.700 DKK
1.650 DKK
1.600 DKK
1.550 DKK
1.500 DKK