2021/62
To ampler af patineret messing med kupler af klart glas. 20. årh.s begyndelse. H. 32. Diam. 15. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. maj 2020
Vurdering
Hammerslag