2116/192
Holger Lübbers (f. København 1850, d. sst. 1931)
Optrukket båd ved kysten. Sign. H. Lübbers. Olie på lærred. 21,5×26,5.
Enkelt retouchering. Enkelte minimale afskalninger. Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 19. april 2021
Vurdering
Hammerslag