2014/​625

John Lennon (f. Liverpool 1940, d. New York 1980)

“John Lennon/Bag One”, 1970. Tryksign. 10 offset i original mappe. Sign. i kolofonen. Udgivet af Laurens a daane nv, Amsterdam, Holland. Bladstørrelse 37×50

De 10 offset i god stand. Folder med plet og enkelte håndterings samt lettere slitage.

Moderne kunst og design, 31. marts 2020

Vur­dering

5.000 DKK

Hammerslag