2014/625
John Lennon (f. Liverpool 1940, d. New York 1980)
“John Lennon/Bag One”, 1970. Tryksign. 10 offset i original mappe. Sign. i kolofonen. Udgivet af Laurens a daane nv, Amsterdam, Holland. Bladstørrelse 37×50
De 10 offset i god stand. Folder med plet og enkelte håndterings samt lettere slitage.
Moderne kunst og design, 31. marts 2020
Vurdering
Hammerslag