2044/98
Gustaviansk spejl i ramme af forgyldt og bemalet træ. 18. årh.s slutning. H. 78. B. 37.
Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 26. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag