2111/1327
“Ombre” taske af sort Epi læder med to korte hanke, et åbent rum med en indvendig lomme og gråt ruskindsfor. H. 27 x B. 27 x D. 6,5 cm.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Ridser på læderet. Alle mål er cirkamål.
Smykker og Fashion, 17. marts 2021
Vurdering
Hammerslag