2437/1255
Et par stiletter af lysebrunt lakeret læder med åben tå og beige læder indvendigt. Hæl højde ca. 13 cm. Str. 39 ½.
Original æske og to dustbags medfølger.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Slitage på hæle. Enkelte mærker og ridser på læder. Alle mål er cirkamål.
Smykker og Fashion, 11. september 2024
Vurdering
Hammerslag