1434/1551
Jardiniere af sølv med svungne hanke, indlægning af metal. Tyskland, 20. årh. H. 18 cm. L. 58 cm.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Graveret.
Varia, 21. august 2014
Vurdering
Hammerslag
20 bud